zofim.org.il
  
 


 
אתר חץ וקשת
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » אתר חץ וקשת » ארכיון הכתבות » כתבה: החודש של חיי

תמונת מגזין החודש של חיי פורסם על ידי שחר וקסלר
בתאריך 11/1/2010
בכתבה זו צפו 3778 גולשים

 החודש של חיי!

הכול התחיל כשהמרכזים דיברו על חץ וקשת בישיבת שכב''ג שלא הגעתי אליה. שמעתי על זה מחברה שלי שאמרה שהיא הולכת למיונים ושזה נשמע ממש מגניב. אמרתי לה שאחלה, בהצלחה...ושזה נשמע מיוחד. לא התעמקתי בזה יותר מדי, המשכתי הכול כרגיל.  
בלילה שלפני המיונים, מצאתי את עצמי יושבת שעות באתר הצופים, קוראת כתבות של בוגרי חץ וקשת. בשלב מסוים, הגעתי למסקנה שאני ממש רוצה ללכת למיונים. אני לא אחפור לכם יותר מדי, אבל בוא נגיד שהפכתי את העולם באותו יום בשביל להגיע למיונים...
אחרי המיונים, שהיו ממש כיפיים. עשו לנו שיחת סיכום ואמרו שתוך שבועיים/שלושה יתנו תשובות. עברו בערך חודשיים מהמיונים, חברה שלי שהתמיינה גם מתקשרת ואומרת לי : הסתכלת באתר?!.  התקבלת. התחלתי לצרוח ולרקוד כאילו זכיתי בלוטו. זה היה פשוט רגע של אושר! אבל ברגע הזה עדיין לא הבנתי עד כמה החוויה הזאת תשפיע על החיים שלי.....  בסמינר הכנה שהיה כחודש לפני היציאה למשלחת, הגענו לבית פיליפס ליומיים עמוסים מאוד.
כל אחד הכיר אולי בן אדם, שניים ועוד הכול היה כזה לא ברור. תוך אולי 5 דקות מתחילת הסמינר התחברנו כ-ו-ל-ם בלי יוצא מן הכלל, כאילו אנחנו מכירים שנים. זה היה סמינר עם מלא תוכן, פעולות הכי מעוניינות ומושקעות שעברתי בצופים, ובעיקר צחוקים עם האחים החדשים שלי, או יותר נכון עם המשפחה החדשה שלי :)
 
ב29 ליוני זה התחיל, החודש הכי משמעותי בחיים שלי.
 
ביום הראשון היינו רק הישראלים, הכנו את עצמנו לפגישה עם האמריקאים. קמנו בסביבות 4 לפנות בוקר, ויצאנו לכיוון שדה התעופה. הגענו,חבורה של ישראלים וחיילים עושים מורל מטורף. אספנו את האמריקאים שעדיין לא ממש הבינו לאן הם הגיעו....
 
לאט לאט מתחילים להתרגל לשגרה של לקום ב7 בבוקר, לאכול ארוחת בוקר לפני שפתחת את העיניים ולצאת ליום עמוס חוויות, אטרקציות, מ ל א אוכל ורק כיף! וכמובן איך אפשר לשכוח את השלוקר שהיה צמוד אלינו 24 שעות והיה החבר הכי טוב שלנו (=
 
השבוע הראשון הוא שבוע תל אביב וירושלים, שבוע שבו עוברים בכל המקומות המוכרים בירושלים: כותל, עיר דוד, העיר העתיקה. מקומות שסביר להניח שהייתם בהם 200 אלף פעם, אבל עם האמריקאים והמפקדים זו חוויה שונה לגמרי.
 
השבוע  השני, גדנ''ע.
אני יכולה להגיד שהגדנ''ע זה אחד השבועות הכי קשים, מאתגרים, וטובים שהיו לי בחיים. למדנו כ''כ הרבה על הארץ, על הצבא, ולמרות שהאמריקאים ממש ''מפונקים'' כביכול, הם היו ממש מורעלים והתחברו לזה הכי הרבה. שבוע שלישי, שבוע צפון. שבוע פשוט מטורף! קיאקים, כינרת, מסיבה מטורפת ורק רק כיף.   שבוע רביעי שבוע דרום....אילת, מכתש רמון, לינה בשטח, טיול ג'יפים ועוד המון המון דברים. וכמובן שבוע אחרון – שבוע סיכום, תל אביב וירושלים.
 
באמת שכל שבוע יותר מושקע, מדהים ומספק מהשני. בכל שבוע אתה לומד דברים חדשים, חווה חוויות חדשות, יוצר קשרים חדשים ונהנה יותר ויותר. הזמן עובר בטיל, לא מספיקים למצמץ והכול נגמר.
 
אני לא אשכח את ה

פרסם כתבה »


חץ  תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 1 תגובות | הוספת תגובה


1. שחר מדהימה (:
נכתב על ידי עמית ישראלי משבט דותן בתאריך 21/1/2010 בשעה 21:00